Naši zákazníci

Pivárne, puby

Nakladané syry, utopence a ďalšie chuťovky sa stali aj našou zásluhou neodmysliteľnou súčasťou pivnej kultúry v našich končinách. Naši priatelia – spokojní majitelia a prevádzkovatelia pivární, krčiem a pubov oceňujú širokú ponuku našich produktov vo vysokej a stálej kvalite a pravidelnú logistiku.

Vinárne

Aj vinári si nájdu v našej ponuke vhodné syry, hodiace sa hlavne k silnejším a chuťovo výraznejším vínam, tiež kvalitné olivy.

Reštaurácie

Medzi spokojných odberateľov patrí aj mnoho reštaurácií, kde šéfkuchári aj napriek vlastnému kuchárskemu umeniu a vynikajúcej kuchyni nechajú výrobu pivných chuťoviek na nás.

V náväznosti na monitoring výrobcov v súlade s našimi vysokými nárokmi na chuť a kvalitu pripravujeme program kompletného zásobovania reštaurácií produktami, ktore sú na našom trhu ťažko „zohnateľné“ vo vyššej kvalite. Neváhajte nás kontaktovať aj s požiadavkou na produkt, ktorý je na našom trhu nedostupný a nedarí sa Vám ho zaobstarať…

Maloobchodné predajne

Naše výrobky nenájdete v nadnárodných reťazcoch, ale v predajniach, kde majitelia dbajú a dohliadajú na kvalitu ponúkaného tovaru. Ak medzi nich patríte aj Vy, neváhajte nás kontaktovať. Ponuku pre predajne nájdete na https://nakladanesyry.sk/menu/darcekove-balenia/.

Domácnosti

Čakáte návštevu a chcete ju príjemne prekvapiť nevšedným občerstvením?

Hľadáte originálny a zároveň chutný darček pre svojich priateľov?

Plánujete oslavu a chcete svojim hosťom pripraviť gastronomický zážitok?

Chystáte sa na chatu a nechcete strácať čas varením?

Chcete prežiť „chutnučký“ romantický večer so svojou polovičkou?

Máte možnosť nákupu na našom e-shope www.cheesE-shop.sk

Reklamné agentúry

Pre Vašich klientov radi pripravíme darčekové balenia, pričom disponujeme rôznymi formami balení v drevených krabičkách, boxoch s možnosťou gravíru vlastného motívu. Veď najlepšie darčeky sú tie, ktoré sa dajú zjesť…